Totemnamen

Hieronder een overzicht van de totemnamen die toegekend zijn in onze eenheid. 

De lijst is hoogstwaarschijnlijk niet compleet. Aanvullingen steeds welkom. Stuur een mailtje naar stern@seascouts.be

(Voor)totemnaam voornaam jaar plaats
Vurige Agame Isabel Brackx 2015 Kamperland (keukenploeg)
Dromerige Kwikstaart Nona Keirens 2015 Opening Vaarseizoen
Bont Wevertje Charlotte Vermeersch 2015 Opening Vaarseizoen
Beminnelijke Sitta Lotta Maseman 2015 Opening Vaarseizoen
Behouden Patrijs Elise Vermeersch 2015  Opening Vaarseizoen
Ondoorgrondelijke Ooievaar Flore Kluysse 2015 Opening Vaarseizoen
Toegewijde Griel Karen Hoorne 2015 Opening Vaarseizoen
Eigenzinnige Corvus Gijs De Pauw 2015 Opening Vaarseizoen
Kolderieke Beluga Timothy Meseure 2015  Opening Vaarseizoen
Bedachtzame Geep

Wim De Kimpe

2014 Hoge Rielen (Comitélid)
Zachtmoedige Ara Nele Stubbe 2014 Hoge Rielen
Zelfbewuste Fodi Jasper Nollet 2014 Hoge Rielen
Frivole Spitsvogel Lise Heusequin 2014 Hoge Rielen
Bekoorlijke Arasari Kimsy Vanderstukken 2013 Veere
Temperamentvolle Agoeti Carmen Monteyne 2013 Veere
Goedaardige Ibis Manon Van Nuffel 2013  Veere
Speelse Collar Margaux Van Nuffel 2013 Veere
Berekende Kraanvogel Sien De Pauw 2013 Veere
Oprechte Albatros Matisse Monteyne 2013 Veere
Scherpzinnige Castor Mathieu Vandecasteele 2011 Hoge Rielen
Gedreven Pacu Joppe Dehandschutter 2011 Veere
Goedhartige Stern Sara Deschacht 2011 Veere
Gemoedelijke Eider Lisa Cheullet 2011 Veere
Naarstige Narwal Jelle Maseman 2011 Veere
Ingetogen Hermelijn Silke Heusequin 2011 Veere
Onverzettelijke Kaaiman Bram Vandecasteele 2010  
Snaakse Plevier Amber Monteyne 2010  
Onbehouwen Otter Sander Dely 2010  
Vrijmoedige Jariboe Trixie Verhoeven 2010  
Forse Pygo Tim Van Kerschaver 2009  
Vastberaden Bever Hannes Bossuyt 2009  
Hulpvaardige Stormvogel Arne Keirens 2009  
Zorgzame Magoeari Neil Vissers 2009  
Nonchalante Mpango Jef Depret 2009  
Olijke Mako Dwight Cheullet 2009  
Toegewijde Pelikaan Johan Mahieu 2006  
Zelfzekere Maraboe Bart Van de Velde 2006  
Bescheiden Livonia Silke Germonpré 2006  
Eigenzinnige Griend Jennifer Van Hove 2006  
Stoutmoedige Fuut Tessa Major 2006  
Trotse Tuimelaar Sekou Haffner    
Vrolijke Fint Fabienne Belpaeme    
Onverstoorbare Vinvis Steve Desmadryl    
Opgetogen Goerami Sam Matton    
Bonte Inia Tine Verwerft    
Levenslustige Wulp Lise Keirens    
Eigenwijze Ijsvogel Anke Sabbe    
Zorgzame Jacana Mariane Van Blaere 2004 Hoge Rielen (Keukenploeg)
Gemoedelijke Cholo Redgy Duinslaeger 2004 Hoge Rielen (Keukenploeg)
Zachtaardige Smient Martine Bruyneel 2014 Hoge Rielen (Keukenploeg)
Vlijtige Geep Guy Vallaeys 2014 Hoge Rielen (Keukenploeg)
Goedgemutste Sero Marc Cheullet 2004 Hoge Rielen (Keukenploeg)
Uitbundige Lamantijn Katrien Verbugh 2004 Hoge Rielen (Keukenploeg)
Schalkse Barracuda Tim Vanremoortele 2004  
Loyale Zeewolf Mike Cheullet 2002 Born
Minzame Ijsbeer Michael Desmadryl 2002 Born
Nonchalante Gaviaal Jeroen Duinslaeger    
Laconieke Jariboe Michiel Duinslaeger    
Ijdele Maanvis Julie Dereu   Veere
Vindingrijke Fint Karine Peire    
Mondige Snoek Koen Vermeire 2000  
Luchtige Gaviaal Olivier Delange 2000  
Stoutmoedige Fuut Tessa Major 1999 Veere
Koene Capibara Sophie Hoorne 1999 Veere
Ondoorgrondelijke Casarca Fréderique Ameel 1999 Veere
Gemoedelijke Voom Sven Vanhoecke 1999 Veere
Bescheiden Livonia Caroline Jonckheere 1998 Veere
Gedreven Grutto Geert Noppe 1998 Veere
Gezapige Rog Kristof Brackx 1998 Veere
Bezige Steur Kevin Rouzee 1997 Veere
Ondeugende Marter Ian Major 1997 Veere
Bereidwillige Anioema Kelly Geryl 1997 Veere
Onvervaarde Acara Liese dumon 1997 Zutendaal
Impulsieve Dorade Sandra Klütsch 1997 Bel
Ongedwongen Maraboe Robin Vanbesien 1997 Bel
Frivole Chitala Franky Barbaix 1997 Bel
Speelse Yapok Kenneth Demeulemeester 1997 Bel
Ondernemende Remora Nathalie Andries 1997 Bel
Moedige Alver 1997 Bel
Guitige Wasbeer Korneel Huyghe 1997 Bel
Hartelijke Smient Maggie Verlinden 1997  
Bedeesde Anemoon Sonja De Beul 1997 Veere (Keukenploeg)
Emotionele Lamantijn Vera Verlinden 1997 Veere (Keukenploeg)
Goedgemutste Narwal Albert Vanhoecke 1997 Winterkamp? (Keukenploeg)
Rustige Walrus Karel Vanhoecke 1997 Veere (Keukenploeg)
Opgetogen Kaurie Marianne Theys  1997 Veere (Keukenploeg)
Ernstige Zeepaard Wieland Verwerft 1996 (Keukenploeg)
Bedachtzame Zilvermeeuw Robert Belpaeme 1996 (Keukenploeg)
Uitgelaten Grondel Benno Vlieghe 1996  
Vrijmoedige Sepia Sarah Rouzee 1996  
Rusteloze Otter Anthony Andries 1996  
Bedaarde Bever Jogn Vanhoecke 1996  
Inzettende Gamba Christophe Heyman 1996  
Gevoelige Plevier Monja Vlieghe 1996  
Behulpzame Sarsia Annick Vanhoecke 1994  
Wispelturige Murene Joyce Vyncke 1994  
Verzorgde Pelikaan Steve Eneman 1994  
Energieke Zeekat Ernest Geryl 1993 Veere (Keukenploeg)
Discrete Kwikstaart Liliane Van Troost 1993 Veere (Keukenploeg)
Bereidwillige Albatros François Devriendt 1991 (Keukenploeg)
Doorzettende Ibis Edwin Verschelde 1991  
Creatieve Reiger Tony Belpaeme 1991  
Werkzame Kievit Andy Geryl 1991  
Zwijgzame Wezel Philippe Michiels 1991  
Zindelijke Panopea Ann Verschelde 1989 Roeiweekend Vaart
Luidruchtige Zeehond Danny Dewachter 1989  
Behulpzame Zilvermeeuw Christiaan Vanleke 1989  
Vlotte Sarsia Fanny cloet 1989 Veere
Vlijtige Pinguin Brenda Vanleke 1988 Veere
Kordate Zeester Jill Vyncke 1988 Veere
Opgewekte Stern Kathy Belpaeme 1988 Veere
Kloeke Pollak Sandra Dewachter 1988  
Ernstige Steur Gert Debacker 1988 Veere
Pelikaan Marita Marien 1988  
Avontuurlijke Varaan David Monteyne 1987  
Sceptische Beluga Olivier Menage 1986  
Bedaarde Fint Anja Delcour 1986  
Enthousiaste Meerkoet Christophe Michiels 1986  
Speelse Casarca Magali Sanders 1986  
Bescheiden Libel Fabienne Devriendt 1986  
Vriendelijke Stern Muriel Waterlot 1985 Hank
Lachende Mink Martine De Flo 1985 Hank
Blijmoedige Jassana Vicky Van Geel 1985 Hank
Gedienstige Kagoe Colin Sanders 1985 Hank
Lakonieke Alk Wim de Pauw 1985 Hank
Weetgierige Krab Rudy Verfaille 1984 Kruiningen
Zelfzekere Geep Marc Samyn 1984 Kruiningen
Wispelturige Plevier Lut Vansteenwegen 1984 Kruiningen
Pittige Snip Kurt Devriendt 1984 Kruiningen
Doorzettende Gamba Pascal Devolder 1983 Antwerpen
Robuuste Rob Marius Monteyne 1983 Antwerpen
Onstuimige Marlijn Annik Cools 1983 Antwerpen
Volgzame Orca Frank Devriendt 1983 Antwerpen
Vrijpostige Grindewal Pascal Debrock 1983 Antwerpen
Wakkere Aalscholver Cürd Tallifré 1983 Antwerpen
Stille Otter Yves Declerck 1983 Antwerpen
Guitige Gaviaal Benny Deham 1982 Achel
Charmante Grutto Dirk Debrock 1982 Achel
Gulle Bruinvis Michel Degroote 1982 Achel
Spontane Forel Katrien De Pauw 1982 Achel
Overwegende Snoek Ronal Desmidt 1982 Achel
Bescheiden Ranella Viviane Declerck 1982 Achel
Opgewekte Zeeegel Palmers Michéle 1981  
Zorgzame Zwaan Veronique Lawarie 1981  
Spitsvondige Reiger Jean Pierre Delsaert 1981  
Poetische Narwal Davy Zeebroek 1981  
Goedgelovige Libel Fabienne Devolder 1980  
Speelse Pinguin Patrick Debrock 1980  
Giechelende Fuut Carine Wellecomme 1980  
Kloeke Scholekster Réjane Ghyssens 1979  
Minzame Ibis Alain Cools 1979  
Wispelturige Snip Jan Vanderbeke 1979  
Gewillige Casarca Manon Demon 1978 Geel
Lustige Alver Rudi Heusequin 1978 Geel
Stugge Manta Luc Janssens 1978 Geel
Nuchtere Dolfijn Evert De Pauw 1978 Geel
Glibberige Zeebaars Patrick Deschepper 1978 Geel
Stoere Albatros Jacky Koten 1978 Geel
Kordate Haai André Jansses 1978 Geel (Keukenploeg)
Olijke Zeepaard Luc Dezitter 1977  
Werkzame Argonautus Alfons Koten 1977 (Keukenploeg)
Handige Sarsia Carine Verkouille 1977 (Voordien "Scholekster")
Kwieke Murene Sigrid Rosseel 1977  
Listige Wezel Glen Rosseel 1977  
Vinnige Dorade Ann Cordy 1977?  
Opgewekte Zonnevis Karine Heusequin 1977?  
Enthousiaste Pollak Mieke Vanmele 1977?  
Gezapige Zeekat Rik Demeulenaere 1977?  
Stoere Grindewal Renaat Seurynck 1976  
Lepe Grondel Serge Demon 1976  
Dromerige Steur Luc Jansseune 1976  
Speelse Libelle Nicole Saint Po 1976  
Luimige Otter Marc Verkouille 1976?  
Lawaaierige Orca Johan Plovie 1969  
Robuuste Zeewolf Roland Roels 1976?  
Bereidwillige Bever Glen Koten 1976?  
Vrolijke Fitis Martine Desitter 1975  
Schalkse Meerval Peter Timmerman 1975?  
Ernstige Alk Jacques Wylleman 1973 Vorselaar
Luimige Gobie Vilain Vilain 1973 Vorselaar
Chorda Belina Fordham 1973 Vorselaar
Vlijtige Meerkoet Charles Ronsmans    
Gewillige Zilvermeeuw André Ronsmans    
Volgzame Kievit Jean-marie Koten 1969 Rippig
Vriendelijke Narwal Didier Ghijs 1969 Rippig
Lachende Pollak Lieve Denduyver    
Enthousiaste Tarpon Norbert Behiels    
Poolster Mevr. Christiaans    
Galante Octopus Armand Panesi 1970  (Voordien "Nijlpaard")
Verstandige Alcedo Peter Van Avermaet 1968 Heure en Famenne
Speelse Smelt Gui Missiaen 1968  
Trouwe Zeeleeuw Renaud Cornilly 1968  
Wispelturige Aalscholver Frank Goethals 1968  
Dartele Rob Danny Declerck 1968  
Luimige Pirana Benny Panesi 1968  
Werkzame Ciconia Patrick Jonckheere 1968  
Goedhartige Otter Guido Dewulf 1968  
Loslippige Dzakala Lucien Debakker 1968  
Opgeruimde Orca Ben Verhé 1968  
Sluimerende Murene Christiane Gierts 1968  
Bedachtzame Dorade Annie Verbanck 1968  
Taterende Waho Micheline Lauwers 1968  
Gedienstige Snoek Francine Blondé 1968  
Rustige Kotecko Linda Rosseel 1968  
Sluwe Marter Roland Cordy 1968  
Wijze Trekvogel Omer Vilain    
Stormvogel Etienne Declercq    
Taterende Pinguin Ronald Rouzee 1967 Ludenscheid
Krijsende Zeemeeuw Dirk Reunbroeck 1967 Echternach
Vlijtige Eekhoorn Jean-Paul Robyns 1967 Ludenscheid
Dartele Ekster Freddy Vandervorst 1967 Ludenscheid
Tamme Zwaardvis Freddy Panesi 1967 Ludenscheid
Zingende Ijsbeer René Declercq 1967 Ludenscheid
Flamingo Vera Vandendriessche 1965 Echternach
Goedmoedige Walrus Michel Bero 1964  
Verdraagzame Lijster Lydia De Ridder 1963  
Opvliegende Zeezwaluw Roland Rosseel 1957 De Hermeton
Trotse Zeenaald Fernand Ackein 1957 De Hermeton
Bruinvis Camiel Vanavermaet    
Gedienstige Kottich Ingrid Plovie    
Bereidwillige Fuut Iris Degroote    
Snuggere Mink Erwin Doeuvre   Rippig
Bedrijvige ZEester Marie-louise Lambrechts    
Opgeruimde Ahhinga Roland Doeuvre    
Gedienstige Reiger Nicole De Ridder    
Edele Bento Christiane Dedrie